


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трековий світильник у стилі лофт у формі циліндра являє собою плафон циліндричної форми з патроном під лампу Е27 і кріпленням на рейку (шинопровід). Довжина трубки, на якій розташований плафон 300 мм. У світильник ставиться лампа "кулька" діаметром 45 мм. Механізм кріплення на шинопровід дає змогу легко знімати та переміщати світильники, оскільки вам потрібно, залежно від довжини шинопроводу та кількості світильників, які на ньому будуть розташовані.Також за допомогою кутових і прямих з'єднань для рейок ви можете збирати різні конструкції в себе в інтер'єрі та розміщувати світильники в будь-якому зручному для вас місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип цоколя | E27 |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 615290 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр | 50 |
| Довжина кріпильної трубки | 300 мм |
| Довжина плафона | 170 мм |
| Код товару | NT 1730 |
| Розмір паковання | 47х10х7 см |
| Серія | Telescope |
| Тип кріплення | На шинопровід |
| Колір арматури | Чорний |
- Ціна: 827,20 ₴

