


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трековий світильник у стилі лофт у формі сітки являє собою плафон із патроном під лампу Е27 і кріпленням на рейку (шинопровід) У світильник можна поставити вінтажну або звичайну світлодіодну лампу Е27.
Механізм кріплення на шинопровід дає змогу легко знімати та переміщати світильники, оскільки вам потрібно, залежно від довжини шинопроводу та кількості світильників, які на ньому будуть розташовані.
Також за допомогою кутових і прямих з'єднань для рейок ви можете збирати різні конструкції в себе в інтер'єрі та розміщувати світильники в будь-якому зручному для вас місці.
Трекові світильники світильники в стилі лофт — модний напрям і популярне рішення в галузі освітлення приміщень. Останнім часом Лофт — як стиль дизайну дедалі більше набирає обертів і стає популярним серед дизайнерів і споживачів. Індустріальний стиль заводів і фабрик дедалі частіше можна побачити в кафе, ресторанах і навіть удома.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип цоколя | E27 |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 615357 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина плафона | 100 мм |
| Діаметр | 150 |
| Код товару | NT 5381 |
| Наявність поворотного механізму | 1шт |
| Розмір паковання | 25х25х22см |
| Серія | Milan |
| Тип кріплення | На шинопровід |
| Колір арматури | Білий |
- Ціна: 930,60 ₴

