-25%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 615963 |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр стельової чаші | 135 |
| Довжина | 60 мм |
| Код товару | NL 5526-8 |
| Розмір паковання | 37х25х25см |
| Серія | Laminari |
| Колір арматури | Чорний |
- Ціна: 1 861,20 ₴

