

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Бронзовий |
| Колір плафона | Бронза, Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 616081 |
| Висота | 100.9 мм |
| Висота плафона | 190 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина плафона | 170 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Код товару | NL 2215-3 |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Розмір паковання | 50х17х17см |
| Розміри кріпильної платформи | 450 мм |
| Серія | Diadem |
| Колір арматури | Чорний |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 2 326,50 ₴
- В наявності
- Код: 616081
Світильник лофт MSK Electric Diadem підвісний на планці з бронзовим патроном NL 2215-3 BK+BN
2 326,50 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

