

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трековий світильник у стилі лофт являє собою світильник із патроном під лампу Е27 і кріпленням на рейку. Механізм кріплення на шинопровід дає змогу легко знімати та переміщати світильники, оскільки вам потрібно, залежно від довжини шинопроводу та кількості світильників, які на ньому будуть розташовані. Рейка (шинопровід) у комплекті не йде. Також за допомогою кутових і прямих з'єднань для рейок ви можете збирати різні конструкції в себе в інтер'єрі та розміщувати світильники в будь-якому зручному для вас місці. Занурившись у стиль лофт і оформляючи інтер'єр у цьому стилі, у половині випадків помічаєш на візуалізаціях і в реалізованих проєктах — підвісні світильники у формі циліндра. Чому їх так часто вибирають для обладнання приміщення освітлювальними приладами? Модель світильника чудово підходить як для домашнього застосування, так і промислового.Зручність розміщення безпосередньо над освітлюваною поверхнею, робить цей світильник дійсно унікальним завдяки можливості вибору напрямку світіння лампи. Чи то острів на кухні, чи то підсвітка робочої поверхні, чи то застосування підвісних світильників на барі, чи то ресепшені офісу, ви отримуєте можливість індивідуального настроювання та кастомізації світильника під свої потреби. Такий підхід дає вам можливість змінювати зовнішній вигляд світильника та розставляти світлові акценти індивідуально, згідно з настроєм або тематичного оформлення інтер'єру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип цоколя | E27 |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 616173 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина плафона | 170 мм |
| Діаметр | 150 |
| Код товару | NT 22151-1 |
| Наявність поворотного механізму | 1шт |
| Розмір паковання | 25х25х22см |
| Серія | Diadem |
| Тип кріплення | На шинопровід |
| Колір арматури | Білий |
- Ціна: 878,90 ₴

