




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний стиль і дизайн вдало втілений у світильнику, який стане яскравим доповненням вашого інтер'єру. Світильник лінійний підвісний використовується для освітлення як житлових, так і адміністративно-офісних приміщень. Світильник під LED-лампи 125 см — є чудовою заміною старих люмінесцентних світильників ЛПО. Джерело освітлення в цьому світильнику — лампи Т8 із цоколем G13.
Металевий корпус виготовлений зі сталі, пофарбований порошковою фарбою. Лампи захищені розсіювачем із полікарбонату.
Лампи до комплекту не входять.
Розмір троса регулюється.
Перевагою цього світильника перед аналогічними світильниками зі світлодіодним модулем є міцний і надійний корпус, який слугуватиме багато років. Вам потрібно тільки міняти в ньому вистояли з ладу лампи на нові, а не викидати весь світильник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Застосування освітлення | Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для виставкових залів, Для навчальних закладів, Для реклами, Для торгових площ |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | G13 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 1265 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 617433 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Код товару | SL-120-2T8 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 2 |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Напруга | 220 |
| Робоча напруга | 220-240 |
| Розмір паковання | 126х20х7 см |
| Розміри кріпильної платформи | 80 мм |
| Серія | Office |
| Тип кріплення | Планка |
- Ціна: 1 450,19 ₴
- В наявності
- Код: 617433
Світильник лінійний підвісний 125 см MSK Electric Office під дві led-лампи G-13 SL-120-2T8 BK
1 450,19 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця


