


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний настінний світильник серії Sieve виготовлений у формі прямокутника та обладнаний отворами, через які розсіюється світло. Як джерела світла використовуються дві лампочки, розташовані всередині металевого плафона. Модель поєднала в собі дух творчості та свободи. Такий футуристичний витвір мистецтва стане гарним доповненням квартири, будинку, офісу, ресторану, кафе, готелю або клубу. За допомогою такого бра можна красиво зонувати простір, розділяючи одну кімнату на місця для відпочинку, роботи та розваг.
Настінний світильник гармонійно поєднує в собі елементи старовини та сучасності. Він створений для тих, хто цінує світло, повітря і простір у приміщенні. Цей елемент інтер'єру чудово доповнить стиль лофт і стане додатковим джерелом освітлення. Він підходить як для великих, так і для маленьких кімнат. Простий дизайн, але скільки в ньому тепла та світла. Спокійне та стримане освітлення забезпечує розслаблювальну атмосферу та сприяє відпочинку або душевним бесідам. Бра характеризується довговічністю, практичністю і функціональністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 617405 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Код товару | 23702-2 |
| Розмір паковання | 30х14х10см |
| Розміри кріпильної платформи | 220 мм |
| Серія | Sieve |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури | Білий |
- Ціна: 1 137,40 ₴

