


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія Mystery
Настінний світильник серії Mysterа в стилі лофт створює гарний світловий ефект на стінах. Джерело світіння лампа «кулька» G45.
Лампи підбираються індивідуально за бажаною потужністю та спектром світіння.
Вимикач виводиться окремо (як на люстру).
Більше підходить як додаткове, зоноване освітлення. Має гармонійний вигляд на стіні як самостійно, так і в парі (везлі ліжка), і навіть у кількості в довгому коридорі або сходовий марш. Дають змогу втілити в життя будь-які фантазії та ідеї та створити незвичайну світлову композицію.
Їх можна повісити вертикально або горизонтально, на одному рівні або в шаховому порядку. Цей світильник чудово впишеться в інтер'єр вашого будинку, підходить для використання в різних приміщеннях, як-от вітальня, спальня, коридор, передпокій або кабінет, можна використовувати в разі освітлення закладів, як-от кафе, ресторан, спа-салон. Підкреслить індивідуальність сучасного дизайну та додасть приміщенню шарм. Зробить затишну та романтичну зону відпочинку.
Гармонія й елегантність, які є характерними рисами стилю, завжди залишаються актуальними.
Ми гарантуємо якість наших виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Трикутна |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 617552 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Код товару | 3180 |
| Розмір паковання | 30х14х10см |
| Розміри кріпильної платформи | 60 мм |
| Серія | Mystery |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури | Чорний |
| Ширина плафона | 80 мм |
- Ціна: 1 034 ₴

