


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка для прожекторів використовується, коли потрібно освітити місце проведення робіт, а основного світла немає або недостатньо.
Стійка прожекторна також використовується для фото- та відеознімання
Висота стійки для прожектора регулюється. Максимальна висота 180 мм
На кріпильній пранці є отвори для кріплення двох прожекторів на краях. Також можна по центру планки встановити один прожектор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Стиль виконання | Лофт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 617961 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина в зібраному стані | 1200 мм |
| Код товару | CT-2000 |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Максимальна висота | 1800 мм |
| Матеріал каркаса | метал |
| Розмір паковання | 120х14х11см |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Колір арматури | Жовтий |
| Ширина | 500 мм мм |
- Ціна: 966,79 ₴

