




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 618225 |
| Висота | 1050 мм мм |
| Висота плафона | 200 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина плафона | 140мм |
| Діаметр стельової чаші | 50 мм |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Код товару | 22153-4 |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Розмір паковання | 41х36х30см |
| Серія | Diadem |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури | Чорний |
| Ширина | 460 мм мм |
| Ширина плафона | 150 мм |
- Ціна: 2 585 ₴


