

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 618236 |
| Висота плафона | 120 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр стельової чаші | 90 мм |
| Код товару | NL 1409 |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Розмір паковання | 27х11х11см |
| Серія | Asket |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури | Черный+бронза |
| Ширина плафона | 40 мм |
- Ціна: 361,90 ₴

