




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 614749 |
| Висота | 1000 мм мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр | 21 мм |
| Діаметр стельової чаші | 9 мм |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Матеріал плафона/підвісок | Метал |
| Розмір паковання | 18.5 x 18.5 x 16.5 см |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір плафона | Чорно-бронзовий |
- Ціна: 672,10 ₴

