-6%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір Mideer Дитяча інтерактивна залізниця дає змогу дітям створити власний міні-город із реалістичною тематикою.
У комплекті все є для цікавої гри — поїзд зі звуковими ефектами, рейки, транспорт, будівлі та фігурки, з яких можна скласти унікальні маршрути та сюжети гри.
У цьому наборі надійне та надійне магнітне з'єднання, довільне будівництво треків, електричний рух. Рух задається за допомогою кнопок на потягу (вперед, зупинка, реверс)
Коли поїзд рухається через різні локації, він відтворює різні звуки, що робить гру ще цікавішою та цікавішою.
Набір допомагає розвивати:
• уяву та креативність
• координацію рук і очей
• логічне мислення
• терпіння й уважність
Іграшка виготовлена з міцних і безпечних матеріалів і відповідає міжнародним стандартам EN71.
Комплектація
Інтерактивний поїзд — 1 шт.
Рельси прямі — 5 шт.
Рельси вигнуті — 7 шт.
Рельс-розгаліження — 1 шт.
Похилі рейки — 5 шт.
Переїзд — 1 шт.
Світлофор — 1 шт.
Дорожні знаки — 2 шт.
Груз — 1 шт.
Транспортні засоби — 4 шт.
Кран – 1 шт
Фігурки людей — 3 шт.
Декоративні елементи — кущі — 2 шт.
База — 2 шт.
Станція — 1 шт.
Покрівля — 1 шт.
Опори для даху — 4 шт.
Коробка для зберігання
Інструкція — 1 шт.
Рекомендовано для дітей від 3 років
Розміри коробки, см — 35*26,8*17,8
У комплекті все є для цікавої гри — поїзд зі звуковими ефектами, рейки, транспорт, будівлі та фігурки, з яких можна скласти унікальні маршрути та сюжети гри.
У цьому наборі надійне та надійне магнітне з'єднання, довільне будівництво треків, електричний рух. Рух задається за допомогою кнопок на потягу (вперед, зупинка, реверс)
Коли поїзд рухається через різні локації, він відтворює різні звуки, що робить гру ще цікавішою та цікавішою.
Набір допомагає розвивати:
• уяву та креативність
• координацію рук і очей
• логічне мислення
• терпіння й уважність
Іграшка виготовлена з міцних і безпечних матеріалів і відповідає міжнародним стандартам EN71.
Комплектація
Інтерактивний поїзд — 1 шт.
Рельси прямі — 5 шт.
Рельси вигнуті — 7 шт.
Рельс-розгаліження — 1 шт.
Похилі рейки — 5 шт.
Переїзд — 1 шт.
Світлофор — 1 шт.
Дорожні знаки — 2 шт.
Груз — 1 шт.
Транспортні засоби — 4 шт.
Кран – 1 шт
Фігурки людей — 3 шт.
Декоративні елементи — кущі — 2 шт.
База — 2 шт.
Станція — 1 шт.
Покрівля — 1 шт.
Опори для даху — 4 шт.
Коробка для зберігання
Інструкція — 1 шт.
Рекомендовано для дітей від 3 років
Розміри коробки, см — 35*26,8*17,8
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mideer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MD1566 |
| Вага | 1.965 кг |
| Тип | Конструктор міста з поїздом |
| Вік | Від 3 років |
| Використання | Дитячі навчальні іграшки |
| Категорія | Інтерактивна залізниця з поїздом і майданчиками |
| Матеріал | Пластик/дерево |
| Особливості | Звукові ефекти/інтерактивний поїзд |
| Живлення | 2 батарейки AAA 1.5V |
| Стать | Унісекс |
| Розміри коробки | 35 x 26.8 x 17.8 см |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Ігровий набір/залізна дорога |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 3 290 ₴



