-21%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір кінетичного піску Tookyland Чарівний пісок — це безпечна пісочниця дому!
З цим набором ваші діти зможуть грати в піску, не виходячи з дому.
Кінетичний пісок — це унікальний матеріал, який ніколи не висихає, не липне в руки та не залишає бруду. Він складається на 98% чистого кварцового піску та на 2% безпечної сполучної речовини, що робить його найкращим аналогом мокрого піску, який так люблять діти.
Пісок м'який, приємний на дотик, має чітко окреслену текстуру, добре тримає форму, але водночас тягучий, без запаху, а головне — не прилипає до рук під час гри та не залишає слідів на підлозі або меблів.
Пісок не висихає під час контакту з повітрям, завдяки чому слугуватиме вам не один рік.
Чому цей набір чудовий?
Домашня пісочниця: до комплекту входить зручна складана пісочниця, яка ідеально підходить для гри та зберігання.
Розвиток: гра з піском чудово тренує маленьку моторику, концентрацію та творчі можливості.
Заспокійливий ефект: кінетичний пісок допомагає дитині розслабитися й заспокоїтися.
Безпека: пісок не порошить, не викликає алергії та виготовлений із натуральних матеріалів.
Набір підходить для дітей від 18 місяців. У комплекті є все, що потрібно для веселої та корисної гри!
У наборі:
2 кг кінетичного піску (2 пакети по 1 кг);
17 різних форм для гри.
складана пісочниця, що має розміри 39*39 см
Упакований набір у гарну міцну коробку з ручкою розміром, см — 38*25*7,5
З цим набором ваші діти зможуть грати в піску, не виходячи з дому.
Кінетичний пісок — це унікальний матеріал, який ніколи не висихає, не липне в руки та не залишає бруду. Він складається на 98% чистого кварцового піску та на 2% безпечної сполучної речовини, що робить його найкращим аналогом мокрого піску, який так люблять діти.
Пісок м'який, приємний на дотик, має чітко окреслену текстуру, добре тримає форму, але водночас тягучий, без запаху, а головне — не прилипає до рук під час гри та не залишає слідів на підлозі або меблів.
Пісок не висихає під час контакту з повітрям, завдяки чому слугуватиме вам не один рік.
Чому цей набір чудовий?
Домашня пісочниця: до комплекту входить зручна складана пісочниця, яка ідеально підходить для гри та зберігання.
Розвиток: гра з піском чудово тренує маленьку моторику, концентрацію та творчі можливості.
Заспокійливий ефект: кінетичний пісок допомагає дитині розслабитися й заспокоїтися.
Безпека: пісок не порошить, не викликає алергії та виготовлений із натуральних матеріалів.
Набір підходить для дітей від 18 місяців. У комплекті є все, що потрібно для веселої та корисної гри!
У наборі:
2 кг кінетичного піску (2 пакети по 1 кг);
17 різних форм для гри.
складана пісочниця, що має розміри 39*39 см
Упакований набір у гарну міцну коробку з ручкою розміром, см — 38*25*7,5
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | LT212 |
| Вага | 2 кг |
| Тип | Набір для ліплення |
| Вік дитини | Від 3 років |
| Категорія | Розвивальні іграшки |
| Комплектація | 2 кг кінетичного піску/складна пісочниця/17 різноманітних форм |
| Основа для ліплення | Кінетичний пісок |
| Стать дитини | Унісекс |
| Розмір коробки | 38 x 25 x 7.5 см |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 1 350 ₴



